szybka wysyłka

Katalog

Włączone filtry:
  Ilość w opakowaniu

  Nasze Aukcje  KOPERTY DEPOZYTOWE BANKOWE bezpieczne

  Jest 1 produkt

  Bezpieczne Koperty Depozytowe

  Producent opakowań foliowych EuPack poleca koperty depozytowe/bankowe z indywidualną numeracją. Doskonale sprawdzą się do wysyłania gotówki, wartościowych dokumentów, kluczy itp. Każda koperta bezpieczna ma indywidualnie przypisany numer, dzięki czemu masz pewność, że towar dojdzie w stanie pierwotnym. Takie koperty charakteryzują się tym, że po zamknięciu nie ma możliwości ich otwarcia bez zniszczenia systemu zabezpieczeń, co daje całkowite bezpieczeństwo. Koperty bezpieczne wykorzystywane są nie tylko przez banki, placówki finansowe, urzędy, ale również przez właścicieli prywatnych firm, instytucje biurowe, czy jako koperty kurierskie przez firmy przewozowe.

  Wybierz Najlepszą Jakość Naszych Produktów

  Koperta bezpieczna przez wzgląd na swoje zastosowanie musi być wykonana z najlepszych surowców i z zachowaniem precyzji. Nasze koperty bezpieczne tworzone są z wytrwałej wielowarstwowej folii. Sprzedajemy je w różnych wariantach rozmiarowych. Dostępne są zarówno koperty przezroczyste jak i w kolorze białym. Produkty posiadają niezbędne atesty, które klasyfikują je na depozytowe koperty.

  Nasze bezpieczne koperty:

  • format: M5, B5, B4
  • kolor folii: biała lub transparentna
  • dostępne ilości: 1 szt., 50 szt., 100 szt.

  Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą opakowań foliowych, z których zadowolonych jest już tysiące Klientów w całej Europie. Oferujemy również fachowe doradztwo poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji