OPAKOWANIA FOLIOWE Jest 28 produktów.

W tym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne opakowania foliowe: koperty kurierskie, depozytowe, bezpieczne, przezroczyste, samoprzylepne itp.

Podkategorie

 • FOLIOPAKI KURIERSKIE
  Foliopaki kurierskie - koperty foliowe do pakowania przesyłek, wykonane z wielowarstwowej folii LDPE najczęściej białej na zewnątrz i czarnej w środku. Koperty kurierskie z mocnym paskiem klejącym służą do zabezpieczania przesyłek przed warunkami atmosferycznymi, moga być bez nadruku lub z indywidualnym nadrukiem firmowym. Nadruki wykonujemy 3 metodami w zależności od nakładu oraz projektu.
 • KOPERTY KURIERSKIE...
  Koperty kurierskie samoprzylepne tzw. przylgi, doklejki, kieszonki , kangurki, folijki kurierskie. Wykonane z foli przezroczystej koperty kurierskie do umieszczania dokumentów na paczkach -faktury, listy przewozowe, specyfikacje, gwarancje, itp.
 • KOPERTY PRZEZROCZYSTE
  Koperty foliowe przezroczyste wykonujemy z foli polipropylenowej PP lub polietylenowej LDPE. Folia PP jest wysoko przezroczysta ale bardziej krucha - delikatniejsza, natomiast folia LDPE jest bardziej wytrzymała na rozerwanie (rozciągliwa) ale nie jest idealnie przezroczysta - delikatnie mleczna.
 • KOPERTY DEPOZYTOWE...
  Koperty depozytowe bankowe z indywidualną numeracją.
 • Folie ochronne
  Folie ochronne samoprzylepne.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów