szybka wysyłka

Nasze AukcjeKoperty z nadrukiem

Jest 1 produkt

Koperty Kurierskie z Nadrukiem od Producenta

W tej kategorii znajdą Państwo koperty foliowekurierskie z nadrukiem indywidualnym. Nasze foliowe torby (woreczki) idealnie nadają się do pakowania towarów różnego rodzaju. Polecane szczególnie dla firm kurierskich lub spedycyjnych. Wykonywane są z wielowarstwowej folii LDPE COEX o grubości 50 mic w kolorze czarnym, białym lub w wersji przezroczystej. Zabezpieczone są specjalnym paskiem na mocnym kleju, który doskonale chroni towar w środku. Cechuje je wysoka jakość i odporność na uszkodzenia. Do wyboru dostępnych jest 5 różnych rozmiarów kopert kurierskich - bardzo łatwo jest więc je dopasować do różnych przeznaczeń.

Nadruk Indywidualny na życzenie Klienta

Nadruki na foliopakach kurierskich wykonujemy sitodrukiem lub flexodrukiem, w zależności od wielkości zamówienia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego cena flexodruku ustalana jest dopiero po przesłaniu grafiki na e-maila. Jeśli chodzi o sitodruk posiadamy stałe - konkurencyjne ceny. Minimalne nakłady jakie wykonujemy to 100 sztuk.

Spersonalizowany nadruk podnosi prestiż oraz rozpoznawalność firmy, nie czekaj więc i zamów nasze foliopaki już teraz. Zapraszamy również do zapoznania się z resztą oferty opakowań foliowych i nie tylko.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji